Скоро нас чекає принципово інший ноутбук від Google – нова модель Pixelbook. 

Останнім часом пошуковий гігант Google асоціюється у багатьох любителів мобільної електроніки в основному з операційною системою Android і одним з найцікавіших смартфонів останнього часу Google Pixel 3. Однак є в арсеналі компанії і не менш цікаві продукти. Наприклад, лінійка досить непоганих ноутбуків Chromebook. Але і це далеко не все. Адже, цілком можливо, зовсім скоро нас очікує принципово інший ноутбук від Google – нова модель Pixelbook, який недавно засвітився на одному з відео, що витекли в мережу, пише portaltele.com.ua.

Спочатку виявлене відео майже відразу видалили з каналу, на який воно було викладено. Але інтернет, як відомо, пам’ятає все і фахівцям порталу 9to5Google вдалося зберегти його і перезаліть. Але що змушує думати, що на відео, доступному в кінці статті, ми бачимо саме міфічний Pixelbook, а не нову модель Chromebook? На користь цієї гіпотези говорить відразу 2 моменти.

По-перше, поза всяких сумнівів перед нами прототип не анонсованого пристрою. А все фірмові продукти Google, перебуваючи на стадії прототипу, зазвичай мають замаскований логотип «G», в той час як на цьому ноутбуці можна розгледіти плашку «ProductName», розташовану трохи вище верхнього ряду клавіш. Якщо відмотати час трохи назад, то один з перших тестових зразків Chromebook мав плашку «Chrome».

По-друге, ноутбук на відео має дисплей зі співвідношенням сторін 16: 9, який до цих пір не був форматом, використовуваним в лінійці ноутбуків Pixelbook. Так що це говорить на користь нового пристрою. Як мінімум, на користь розширення наявних лінійок ноутбуків.

Ну і, нарешті, що спостерігається на відео верхній ряд функціональних клавіш дуже схожий на той, що Google показувала в своїх попередніх моделях Pixelbook. Крім того, тестова модель виглядає як преміальний продукт. Незважаючи на якість відео, помітно, що дисплей має високу роздільну здатність, та й в цілому зовнішній вигляд викликає дуже позитивні емоції.

Навіть якщо висновки про новий Pixelbook вірні не до кінця, ясно одне: перед нами прототип досить цікавого пристрою, яке розроблялося протягом деякого часу і, цілком ймовірно, скоро може бути представлено офіційно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут