«Київстар» готовий запустити послугу перенесення абонентського номера телефону та переходу на обслуговування іншим мобільним оператором

З 1 травня 2019 року «Київстар» планує ввести послугу з перенесення номера Mobile Number Portability (MNP).

За словами президента компанії Олександра Комарова, сервіс передбачає швидкий перехід абонентів інших операторів на обслуговування «Київстаром» зі збереженням свого старого номера телефону.

Також Олександр Комаров наголосив, що скористатися даним сервісом може кожен користувач з номером телефону українського оператора. Єдина умова – номер необхідно зареєструвати на своє ім’я.

До речі, раніше повідомлялося, що мобільний оператор «Київстар» скасував безлімітні тарифи, популярні серед українців, і підвищив ціни на всі тарифні плани.

Так, один з користувачів Facebook опублікував у на сторінці гнівний відгук про роботу оператора мобільного зв’язку «Київстар». Чоловік стверджує, що без його відома його перевели на досконалої інший «пакет» послуг, ніж був у нього до інциденту і тепер він змушений платити свої ж кошти, щоб повернути собі «зручний» колишній пакет послуг.

У своєму пості потерпілий звинувачував «Київстар» в самовільній зміні використовуваного ним тарифу:

«Ви мудаки! Якого хріна, самовільно, переводити лояльного абонента на максимальний тариф! І що б повернутися на старий тариф мені треба заплатити?!?! ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут