В цей день очікується анонс нових iPad, iPod touch сьомого покоління і навушників AirPods 2. Це дата вже неодноразово називалася, але вперше вона підтверджена офіційно. Як видно на електронному запрошенні, новий захід Apple відбудеться 25 березня в штаб-квартирі компанії в Купертіно.

Судячи зі слогана, мова і справді в першу чергу піде про сервіси новинний і стрімінговий. Перший запропонує за 10 в місяць отримати необмежений доступ до ресурсів найбільших новинних та інформаційних сайтів США The Wall Street Journal, The Washington Post і The New York Times. Що стосується стрімінгового сервісу, то, за чутками, на заході він буде тільки анонсований, а в реальності запрацює через кілька місяців по тому.

Разом з цим очікуються і анонси апаратних рішень. Серед них: iPad Mini 5, iPad і iPod touch сьомого покоління, AirPods 2. Всі ці пристрої так чи інакше пов’язані зі споживанням контенту, так що прем’єра їх одночасно з сервісами виглядає абсолютно логічно. А ще на заході, можливо, представлять iOS 12.2.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут