По дорозі на навчання, роботу, в особистих справах люди часто вмикають пісні на своїх телефонах, плеєрах, планшетах та інших гаджетах. Аби не заважати оточуючим, вони використовують навушники. Це спеціальні пристрої, які прикладаються або вставляються до вуха, дозволяючи своїм власникам насолоджуватись музикою, аудіокнигами та іншими звуковими файлами. Якщо ви не бажаєте марнувати жодної хвилини свого часу, або хочете відволіктись від щоденної метушні, варто купити навушники з доставкою в “Титан”. Великий вибір і помірні ціни вас приємно здивують!

Навушники для вулиці: критерії і особливості вибору

Сьогодні побути наодинці із самим собою серед натовпу цілком реально. Для цього потрібні усього лише навушники. Вони мають багато переваг у порівнянні з акустичними системами. Основна з них – забезпечення широкого діапазону частот і їхнє перетворення в потужний звуковий сигнал без будь-яких спотворень. Також на звук, що ми чуємо в навушниках, не впливає зовнішня акустика. Однак вуличне застосування висуває до цих аксесуарів специфічні вимоги. Зокрема, це:

  • дизайн. Якщо вдома в навушниках вас побачать лише друзів чи родичі, то на вулиці – все місто. Аби не соромитись свого зовнішнього вигляду, варто обирати естетично привабливі моделі;

  • стійкість до зовнішніх подразників. Навушники повинні витримувати механічні і кліматичні впливи без втрати якості звучання;

  • звукоізоляція. Потрібно обирати такі моделі, які здатні нейтралізувати вуличний шум і забезпечити комфортний рівень прослуховування;

  • зручність. Будь-який дискомфорт, викликаний використанням навушників, не лише псує задоволення від прослуховування улюблених композицій, але й може завдати фізичного болю. Потрібно обирати такі аксесуари, які максимально зручні при застосуванні.

Слід пам’ятати, що варто уникати повної звукоізоляції від зовнішнього середовища. Адже неможливість почути оклик, шум чи гудіння автомобіля можуть загрожувати безпеці людини і навіть її життю.

3 найбільш вдалих варіанти навушників для вулиці

Серед всього різноманіття моделей, представлених на ринку електроніки, одним з найбільш важливих критеріїв вибору є тип конструкції. Саме він передбачає зовнішній вигляд виробів, їхню практичність і функціональність, а також вартість. Трійку найкращих навушників для вулиці складають такі конструкції:

  1. Вставні. Такі навушники ще називають вкладиші. Вони вставляються у вушну раковину і є доволі поширеними серед споживачів. Розміщення динаміків дозволяє звуковому потоку одразу потрапляти на слухові рецептори. Незважаючи на свою мініатюрність, вставні навушники забезпечують якісне звучання. До того ж коштують вони недорого. Один з кращих варіантів вставних навушників – Philips SHE2631/27. Вони мають подвійні отвори, що вентилюють повітря для балансування високих і низьких частот для згладженого звучання. Їхня спеціальна форма і якісні матеріали гарантують максимальний комфорт і тривалу експлуатацію, а також попереджують просочування звуку.

  2. Вакуумні. Ці навушники вставляються безпосередньо у вушний канал. Їхня посадка у вусі набагато глибша, ніж у вставних конструкцій, що забезпечує кращу звукоізоляцію. Можуть бути з амбушюрами з силікону або поліуретанової піни. Вертикальні навушники бувають динамічні (яскравіший звук), арматурні (точніше звучання) і динамічно-арматурні (поєднують переваги обох конструкцій). Безперечний фаворит серед такого роду аксесуарів – Panasonic RP-HJE118GU-K. Вони мають анатомічну форму, забезпечують комфортне користування. Якісні динаміки гарантують чисте звучання з виразними низами і дзвінкими верхами.

  3. Накладні. Вони фіксуються на поверхні вуха і притискаються до нього з зовнішнього боку, при цьому саме джерело звуку знаходиться за межами вушної раковини. За своїми розмірами накладні навушники схожі з повнорозмірними моніторними. У зв’язку з тим, що подібні пристрої знаходяться віддалено від вушного каналу, для повноцінного звуку потрібен більш високий рівень гучності. Накладні навушники фіксуються на голові за допомогою завушин або дугоподібного оголів’я. Якщо ви хочете придбати подібну гарнітуру, обирайте модель Pioneer SE-MJ511-K. Вони повністю закривають вуха, ізолюючи будь-який зовнішній шум довкола. Завдяки складній конструкції, навушники зручно носити з собою навіть у маленькій сумці. Динамічні баси забезпечують бездоганне звучання.

Яку з конструкцій навушників для вулиці обрати, кожен вирішує індивідуально, залежно від свої побажань, потреб і звичок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут