Одним з найбільш обговорюваних нововведень MacBook Pro 2018 стало третє покоління клавіатури «метелик». У ній змінилося відразу кілька елементів і хлопці з iFixit вирішили з’ясувати, як насправді влаштована нова клавіатура.

Візуально вона повністю схожа на попередню модель. Косметичні відмінності можна помітити лише в позиціонуванні деяких написів, начебто символу клавіші CMD.Клавіші стали трохи тонші: 1,25 мм проти 1,5 мм. Знімати їх тепер значно легше без ризику пошкодити механізм.

Найголовніше нововведення – силіконова підкладка. У внутрішньому документі для представників сервісних центрів Apple підтвердила, що це нововведення зроблено для запобігання попадання пилу в досить ніжний механізм «метелик».

iFixit вирішили переконатися, чи рятує такий захист від пилу на практиці. Посипавши клавіатуру флуоресцентним порошком, тестувальники активно натискати на клавіші. Після чого демонтували їх і подивилися, куди він потрапив.Мембрана показала себе з кращого боку. Клавіатура захищена від попадання порошку, механізм не постраждав.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

А ось тест з піском нова клавіатура провалила. Посипавши клавіші, тестувальники набирали на клавіатурі текст протягом хвилини. Цього разу силіконова прокладка не врятувала. Піщинки потрапили під механізм і клавіші стали залипати і клинити.Закінчивши тестувати клавіатуру, iFixit приступили до розбирання.В офіційному документі Apple є примітка: представникам сервісних центрів потрібно бути дуже обережними з силіконовою мембраною. Пошкодивши її, доведеться розбиратися весь ноутбук, а це займає дуже багато часу і сил.Після довгої процедури розбору, iFixit все-таки добралися до силіконової прокладки. Вона представлена єдиним листом з отворами і затискається механічним блоком клавіш.

У iFixit відзначають, що поліпшені клавіші і доопрацьований механізм «метелик» як і раніше не дозволяють назвати клавіатуру MacBook Pro 2018 практичною. Її ремонт – то ще заняття, а по пилу все одно є питання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут