Компанія Google почала тестувати нову функцію для фірмового браузера Chrome. Вона дозволить користувачам перетягувати вкладки з одного браузера в інший.

Простіше кажучи, з Chrome можна буде перетягнути вкладку в інший браузер, і навпаки. На перший погляд така функція не має сенсу, але вона виявиться корисною для тих, хто звик використовувати більше одного браузера і хочуть без зайвих рухів завантажити певний сайт в потрібному браузері простим перетягуванням. Наприклад, розробник може протестувати сайт або додаток в декількох браузерах, а житель країни з інтернет-цензурою зразок Китаю — відкрити закриту соціальну мережу або месенджер в Opera з вбудованим VPN.

Втім, останнє поки під питанням. Судячи з усього, Google планує реалізувати в Chrome підтримку перетягування для всіх браузерів з підтримкою вкладок. Але поки список підтримуваних браузерів не оголошений офіційно. Також неясно, чи буде підтримка втілена для браузерів не на основі Chromium, таких як Mozilla Firefox.

Потрібний прапор з’явився в останній збірці Chrome Canary, але поки не працює. Незабаром він повинен заробити в тестових версіях Chrome для Windows, Linux, macOS і Chrome OS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут