В Мережі опублікували новий матеріал, в рамках якого доктор біологічних наук Анча Баранова розповіла, що має статися для швидкого закінчення пандемії коронавірусу.

Так, за словами лікарів , для того, щоб пандемія коронавірусу завершилася якнайшвидше, має відбутися так зване “біологічне диво”, що має на увазі собою тривалий підйом температури повітря або ж і зовсім несподіване послаблення вірусу при передачі від людини до людини.

 

“Швидке закінчення епідемії можливо, якщо якесь диво станеться. Під дивом я маю на увазі біологічне диво. Раптом вірус ослабне або погода буде сонячною і теплою два тижні “, – розповіла лікар, зазначивши, що тепла погода потенційно може швидше стерилізувати навколишнє середовище від вірусу.

“Однак я під дивом розуміла навіть не жарку погоду, а то, що вірус може так мутувати, що стане менш ” злим “, і знизиться число важких випадків” , – поділилася фахівець. Вона також зазначила, що є й альтернативний варіант, що сприяє швидкому закінченню пандемії, що має на увазі виробництво вакцини, а також його масштабування і глобальне лікування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут