Як повідомляє американське агентство AP, посилаючись на свої джерела, 16 березня в Сіетлі людині введуть першу експериментальну вакцину від вірусу COVID-19.

Дослідження проводилося в Вашингтонському науково-дослідному інституті в Сіетлі. Для тестування підібрали 45 здорових добровольців у віці від 18 до 50 років, які ще не встигли перехворіти або заразитися новим вірусом. Представники національної охорони здоров’я заявили, що для повної перевірки дії вакцини і її побічних ефектів буде потрібно не менше 18 місяців, проте уряд наполягає застосувати її якомога швидше.

Тим часом десятки дослідницьких груп також шукають свої шляхи вирішення проблеми, використовуючи різні типи вакцин: щеплення, створені з використанням нових технологій; уколи, які охороняли б здоров’я людей на час епідемії (місяць-два).

Дослідницька вакцина називається мРНК-1273, для її створення був використаний новий, більш швидкий, метод виготовлення. Вакцина не містить будь-якої частини фактичного коронавірусу і не може викликати інфекцію. Замість цього вона включає коротку інформацію про первинну структуру білків (матрицю РНК).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут