Мережа 5G все більше стає новим стандартом в індустрії смартфонів, а Google і Apple тільки нещодавно презентували свої нові продукти – iPhone та смартфон Pixel з новою і більш високою пропускною здатністю. Але, не дивлячись на те, що вони нещодавно стали членами клубу 5G, обидва технологічних гіганта приєдналися до «Альянсу Next G».

Нове покоління мереж вже працює в різних частинах світу. Кажуть, що 6G в 100-500 разів швидше, ніж 5G. Коли Google і Apple приєднаються до нової галузевої групи 6G, ми, ймовірно, можемо очікувати, що iPhone та Google Pixel 6G також з’являться в найближчі декілька років. PhoneArena повідомляє, що вже наступного тижня під керівництвом ATIS відбудеться конференція, присвячена впровадженню 6G, в якій будуть приймати участь Google та Apple.

ATIS – це торгова асоціація в Північній Америці, яка раніше працювала з безпечними ланцюгами поставок, слуховими апаратами, роботизованими дзвінками. Основна мета групи – «просунути лідерство в сфері мобільних технологій в Північній Америці в області 6G і далі протягом наступного десятиліття , спираючись на довгостроковий розвиток 5G». Apple та Google приєднуються до таких компаній, як Charter Communications, Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Intel, Keysight Technologies, LG Electronics, Mavenir, MITER і VMware.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут