Власники нових смартфонів від Apple продовжують скаржитися на різні проблеми, які виникають з ними. Власників iPhone 12 стає все більше – відповідно зростає і число відгуків.

Називаємо найпоширеніші несправності, які були виявлені за останній час.

 Зелені дисплеї в iPhone 12 

Раніше стало відомо, що у лінійки iPhone 12 спостерігається неприродно жовтий колір дисплея. Деякі експерти навіть встигли припустити, що це не баг, а фіча. Тепер же повідомляється про те, що екран зеленіє. І це вже точно не особливість. Користувачі масово скаржаться на цей дефект, який найкраще видно на чорному тлі.

Журналісти корейського видання Asian Economy стверджують, що Apple визнає існування проблеми і зараз інженери намагаються з’ясувати причину її виникнення.

Поганий звук при відтворені музики в навушниках

Деякі власники нових айфонів зіткнулися з погіршенням якості звуку при використанні бездротових навушників. Деякі моделі Bluetooth-гарнітур зовсім не підключаються до iPhone 12. В інших спостерігається шум, спотворений звук або переривання при прослуховуванні музики. З цією проблемою зіткнулися власники всього модельного ряду 12 айфонів.

Але Apple в курсі і обіцяє все виправити в майбутніх оновленнях. Тобто, визнає, що мова йде про проблему програмного характеру, а не апаратного.

Проблеми із зарядкою

У iPhone 12 знайшли проблему зарядки. Повідомляється, що при використанні багатопортових зарядних адаптерів, якщо до блоку підключені інші пристрої, зарядка iPhone 12 зупиняється. Як вирішити цю проблему? Невідомо. Рекомендується просто не використовувати багатопортові зарядки. Рішення не найкраще, але все ж…

Виробники самих зарядних адаптерів, до слова, в курсі існування цієї проблеми.

Не працює сенсор

У найкомпактнішого iPhone 12 mini спостерігаються проблеми з сенсором. Але виникають вони тільки на екрані блокування. Користувачі повідомляють, що гаджет часто відмовляється реагувати на жести. При цьому, якщо вдається розблокувати айфон, на домашньому екрані ніяких проблем немає. Повідомляється, що частіше ця проблема проявляється, коли на Айфон 12 міні надітий чохол.

Експерти впевнені, що причина ця програмна – Apple напевно вирішить її за допомогою поновлення iOS 14.

Грати довго не вийде

При тестуванні серії iPhone 12 також була виявлена проблема автономності в іграх. І мова йде не тільки про iPhone 12 mini з крихітною батареєю, але і про iPhone 12 Pro Max. Останній, при цьому, прекрасно показав себе в інших тестах – при перегляді відео, серфінгу по мережі і так далі.

І тут експерти приходять до висновку, що причина зовсім не в ємності батарей. А в оптимізації ПЗ, або неправильних налаштуваннях графічного процесора. І це теж в майбутньому напевно буде виправлено за допомогою оновлення.

А з якими проблемами iPhone 12 стикалися наші читачі?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут