Samsung спільно з вченими з Стенфордського університету (США) винайшла дисплей з рекордною роздільною здатністю. Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті університету.

У заяві говориться, що завдяки спільній співпраці фахівців з корейської компанії і Стенфорда вдалося створити дисплей надвисокої роздільної здатності. Отримана OLED-панель має показник щільності пікселів (ppi, pixels per inch) близько 10 000 на дюйм і призначена для використання в ґаджетах, екран яких знаходиться на близькій відстані від органів зору. Для порівняння, щільність пікселів дисплеїв у сучасних смартфонів варіюється від 400 до 500 пікселів на дюйм.

Розробка, яку умовно називають newOLED, базується на існуючій технології органічних світлодіодів. Також при створенні дисплея нового типу вчені спиралися на технології побудови сонячних панелей. «Наша технологія добре підходить для устаткування сонячних панелей, тепер у нас є шанс вплинути і на дисплеї», – повідомив матеріалознавець Стенфордського університету Марк Бронгерсма (Mark Brongersma).

Читайте також  Перші фото бюджетного смартфона Samsung Galaxy A32

В описі newOLED йдеться, що при створенні панелі між шарами використовуються спеціальні плівки для випромінювання світла: одна зі срібла, друга має нанотекстуру металу. В результаті цього створюється ефект, коли певні кольори резонують крізь пікселі. Таким чином змінюються відбивні властивості панелі і підвищується щільність пікселів.

Фахівці уточнили, що екрани нового типу можна буде застосовувати в сегменті споживчої електроніки. Зокрема, в VR-гарнітури і подібних аксесуарах, в яких роздільна здатність має визначальне значення. Наприклад, багато користувачів гарнітури віртуальної реальності скаржаться на те, що помічають проміжки між пікселями на окулярах аксесуара. Повідомляється, що Samsung вже працює над створенням повнорозмірного дисплея з рекордною роздільною здатністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут