PayPal дозволить користувачам з США купувати, продавати і зберігати криптовалюту в своїх гаманцях, повідомила компанія. З початку 2021 року абоненти PayPal зможуть використовувати криптовалюту для здійснення покупок у 26 млн партнерів майданчика.

Клієнтам компанії будуть доступні операції з біткоінами, а також з криптовалютою Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin. Користувачі зможуть безкоштовно зберігати криптовалюту, а до 31 грудня також купувати і продавати її без комісії.

PayPal отримала ліцензію на криптовалюту від Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк. У жовтні-листопаді 2020 року користувачі США зможуть отримати доступ до криптовалютних операцій.

У жителів ряду інших країн ця можливість з’явиться в першій половині 2021 року. Список країн в компанії не уточнюють. Тоді ж криптовалюта стане доступна в сервісі мобільних платежів Venmo, що належить PayPal.

Глава PayPal Ден Шульман сподівається, що цей крок стимулює глобальне використання криптовалюти. Він вважає, що в такий спосіб компанія підготується до використання в майбутньому цифрових валют від центральних банків країн.

«Ми працюємо з центральними банками і думаємо про всі форми цифрових валют і про те, яку роль може зіграти PayPal», – сказав він. 

Згідно Reuters  на 2020 рік у PayPal 346 мільйонів активних рахунків по всьому світу, а в другому кварталі компанія опрацювала платежі на суму $ 222 млрд.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут