OPPO розробляє власний мобільний процесор

Зараз на ринку мобільних чіпів «панує» Qualcomm. Саме їх процесори стоять в більшості смартфонів і планшетів. Дешеві моделі покладаються на MediaTek. У свою чергу, Apple, Huawei і Samsung розробляють власні рішення. Однак в цілому ситуація на ринку досить-таки стабільна.

Але тепер стало відомо , що китайський виробник OPPO розробляє власні мобільні процесори. Як заявив віце-президент компанії Лю Бо, компанія займеться створенням власних SoC, які стануть головною рушійною силою бізнесу в майбутніх розробках.

Причинами такого рішення, незважаючи на всю його складність, є бажання компанії зменшити залежність від інших і наростити власне виробництво. Інакше кажучи, це спроба частково відмовитися від послуг Qualcomm, MediaTek і Samsung, оскільки за сторонні чіпи доводиться платити.

Крім того, такий підхід дозволить піти по шляху Apple, диктуючи розробникам ПЗ, які оновлення і функції отримають смартфони. Це дозволить OPPO зробити свої напрацювання більш технологічними і надійними.

Поки що не повідомляється, наскільки потужними будуть ці системи, які ядра отримають і так далі. Крім того, не повідомляється про терміни початку виробництва. Залишається чекати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут