Українські експерти озвучили ефективний спосіб атакувати Росію в Сибірі. Так, згідно з опублікованими українським виданням Defense Express даними, ракети бомбардувальників B-52 Stratofortress американського виробництва можуть вдарити по Росії без необхідності заходу літаків на територію повітряного простору, що знаходиться під контролем російських ракетних комплексів С-400 «Тріумф».

“З огляду на дальність пуску крилатих ракет AGM-158B JASSM-ER в 980 кілометрів і AGM-86C CALCM більш ніж на 1200 кілометрів, цього достатньо для атаки на основні стратегічні об’єкти Росії в Арктиці і частини Сибіру “, – повідомляється в опублікованому матеріалі.

Автори також відзначили, що дальність виявлення цілей у російської зенітної ракетної системи С-400 “Тріумф” фіксується на 600 км.

Повідомляється також, що говорячи про стратегічні об’єкти Росії в Арктиці і Сибіру автори мали на увазі інфраструктуру Північного морського шляху, а також промислові споруди підприємств Росії, діяльність яких пов’язана з видобутком корисних копалин в регіоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут