Xiaomi випустила масажне крісло за вартістю смартфона

Днями фахівець з кібербезпеки назвав смартфони Xiaomi “бекдор з функціональністю телефонів″. А зробити подібний висновок змусив той факт, що компанія агресивно і занадто активно збирає призначені для користувача дані.

 

Як виявилося, зібрана інформація йде на віддалені сервери Alibaba і при бажанні зловмисникам не складе великих труднощів розшифрувати їх з прив’язкою до конкретного користувача.

 

Зі свого боку Xiaomi заявляє, що діє в рамках закону, інформація анонімна і не передається третім особам. Самій компанії вона потрібна, щоб вивчати звички користувачів і покращувати роботу додатків. 

 

Xiaomi намагається згладити скандал з масовим стеженням за користувачами

 

Серед звинувачень на адресу Xiaomi прозвучало, що вона збирає дані про перегляди інтернет-сторінок в фірмових браузерах Mi Browser і Mint Browser. Причому відбувається це навіть тоді, коли активований режим «Інкогніто».

 

Схоже, що відгомони скандалу докотилися і до Індії. Тому глава представництва компанії в цій країні Ману Кумар Джайн на своїй сторінці в Twitter заявив про те, що фірмові браузери Xiaomi повністю безпечні. А всі дані користувачів не покидають межі Індії і зберігаються всередині країни. Він закликав користувачів не довіряти «неправильній інформації».

 

Одночасно сама Xiaomi заявила, що в браузерах Mi Browser і Mint Browser з’явиться перемикач, який активує або відключає збір даних в режимі «Інкогніто».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут