На просторах мережі офіційно відкрите передзамовлення на новий смартфон Meizu 17 Proот китайського бренду. Притому черга на влаштування почала шикувати до офіційного анонсу.

Оформлення резервів на новинку здійснюється поетапно. Залишають заставу користувачі можуть розраховувати на отримання Meizu 17 Pro без будь-яких затримок. Розмір витрат на попереднє замовлення становить від 100 юанів. Офіційна прем’єра смартфона відбудеться вже в на майбутньому тижні, 8 травня. Саме до кінця зазначеного числа потрібно внести повну плату за пристрій.

Вартість моделі поки залишається невідомою. Серед переваг замовлення – подарунки для користувачів. Це, наприклад, адаптер-перехідник Meizu Hi-Fi DAC Headphone Adapter, гарантія на 1,5 роки і унікальний цифровий контент.

Meizu 17 Pro має керамічний корпус, процесором служить Snapdragon 865, передбачена підтримка бездротової зарядки і NFC-модуля. Основна камера налічує чотири датчика зображення, головний з них – 64-мегапіксельний Sony IMX686. Здібності “Фронталки” обмежуються 32 Мп. Сучасні динаміки повинні забезпечити якісне звучання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут