Кілька днів тому Huawei представила флагманський телевізор Huawei Smart Screen X65, який пропонується за ціною близько 3500 доларів, а тепер виробник опублікував тизер ще одного телевізора.

Новий телевізор Huawei називається «корпоративним інтелектуальним екраном», подробиць про його характеристики поки що немає. Однак джерела стверджують, що основний акцент в даній моделі буде зроблений на розширенні функціональності, поліпшення можливостей розумної спільної роботи і використанні хмарних додатків.

Оскільки це продукт корпоративного рівня, аудіовізуальній та розважальнійфункції буде відведено на другий план. Корпоративний інтелектуальний екран Huawei повинен мати можливість швидкого бездротового підключення до смартфонів і комп’ютерів, з його допомогою можна буде влаштовувати конференції, пристрій буде пропонувати Ультрависока дозвіл, низьку затримку, багатовіконний режим і інші можливості.

Получається, що телевізор отримає металевий корпус, а в його підставі будуть колеса, щоб пристрій було зручно переміщати по офісу.

Презентація новинки очікується 17 квітня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут