Apple і Google впровадять моніторинг коронавірусу в свої ОС

Apple і Google об’єднуються для розробки нової технології, яка допоможе медикам відстежувати контакти людей, які заразилися коронавірусом. У компаніях відзначають , що відстеження буде відбуватися дотримуючись недоторканність особистого життя і безпеку користувача.

Технологія буде впроваджуватися поетапно, також вона потрапить в операційні системи компаній iOS і Android.

Інтерфейс API обіцяють розробити до травня, він дозволить взаємодіяти пристроям з операційними системами Android і iOS. Широка взаємодія полегшить використання спеціальних додатків для медичних установ.

Всі ми в Apple і Google вважаємо, що ніколи не було важливішого моменту спільної роботи над вирішенням однієї з найактуальніших проблем у світі. Завдяки тісній співпраці та співпраці з розробниками, урядами та постачальниками медичних послуг ми сподіваємося використати потужність технологій, щоб допомогти країнам у всьому світі сповільнити поширення COVID-19 та прискорити повернення повсякденного життя.

Раніше повідомлялось, що “яблучна” корпорація працює над захисними масками для медиків. Захисні маски від Apple будуть називатися iShield. Першу партію вже доставили в лікарню Кайзер в долині Санта-Клара в Каліфорнії. Маски, що складаються з прозорого пластика і головного ременя, будуть використовуватися в якості засобів індивідуального захисту для медичного персоналу, який займається лікуванням пацієнтів нової пневмонійної інфекції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут