Згідно двом новим звітам, контрактні виробники Apple такі, як Compal Electronics і Wistron приєднуються до Foxconn в плануванні відновлення рівнів виробництва до кінця березня. Виробник Apple A-серії TSMC також готується почати випуск нових 5-нанометрових чіпів.

Обидва звіти були отримані від DigiTimes. У них стверджується, що компанія має намір почати масове виробництво чіпів, виготовлених з використанням 5-нм техпроцесу в квітні. 

Другий звіт DigiTimes присвячений Compal Electronics і Wistron. Compal, другий за величиною виробник ноутбуків в світі, займається виробництвом MacBook для Apple. Wistron також виробляє ноутбуки, поряд з іншими пристроями, включаючи iPhone. Обидві компанії фігурують в списку постачальників Apple.

Відзначається, що Compal і Wistron продовжують відновлювати виробничі потужності в Китаї. Більшість співробітників повертається на роботу, в компанії вважають, що можуть досягти «звичайного рівня низького сезону до кінця березня». На даний момент більшість заводів-виготовлювачів оригінальних конструкцій (ODM), які виробляють ноутбуки в Китаї, працюють приблизно на 60%.

Compal і Wistron відвантажували менше ноутбуків в лютому, ніж зазвичай. Вони також повідомили про зниження доходів. Проте, обидві компанії стурбовані обмеженим обсягом поставок компонентів. 

Вплив коронавірусу COVID-19 вже зробив негативний вплив на Apple. Виробництво iPhone наступного покоління може зіткнутися із затримками через епідемію. За останніми даними, купертіновцям довелося відмовитися від проведення презентації, яка була запланована на 31 березня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут