Користувачі Windows 10 повідомляють про численні проблеми після оновлення системи KB4535996. Серед них – проблеми із завантаженням, збої, зниження продуктивності, а також недоступність інструментів розробника.

Співробітники Bleeping Computer встановили KB4535996 на два комп’ютери – за їхніми словами, обидва вони почали помітно гальмувати при включенні. При цьому до поновлення завантаження Windows 10, що відбувалася моментально, забезпечувала перехід відразу до екрану блокування. Тепер же система спочатку виводить чорний екран перш ніж користувач зможе почати роботу. Крім того, ОС зависала ще під час оновлення – як кажуть співробітники видання, комп’ютер показував 100% протягом 5-10 хвилин.

Проблеми відчувають всі користувачі. Один з учасників форуму Microsoft розповів , що майже 200 комп’ютерів в його організації зависли з синім екраном відразу після установки оновлення, а саме оновлення не вдається видалити без наслідків – пристрої і надалі гальмують перед входом в систему.

Крім того, після поновлення KB4535996 комп’ютери різко знижують продуктивність – за словами одного з читачів Bleeping Computer, після його установки в 64-розрядній версії Windows 10 Home пристрій став працювати повільніше. Відзначається, що Windows пригальмовує, як при роботі з інтерфейсом, так і з різними додатками, а в іграх у користувачів знижується частота кадрів. Крім того, повідомляється, що система сильно перевантажує CPU.

Також установка поновлення KB4535996 призводить до проблем зі звуком в Windows 10. Один з користувачів на форумі Microsoft заявив, що в його ПК перестали працювати звукові карти Sound Blaster. За його словами, вони банально не відображалися в диспетчері пристроїв не дивлячись на те, що були правильно підключені та прекрасно працювали до виходу оновлення. При цьому користувач розповів, що спробував видалити KB4535996, однак виявилося, що всі «бекапи» системи за останні два місяці безслідно зникли.

Перестала працювати також програма SignTool.exe, яка присвоює цифрові підписи файлів. Вона встановлюється разом з Visual Studio. При її використанні видається помилка з кодом 1073741502.

Опціональне оновлення Windows 10 KB4535996 було випущено 27 лютого 2020 року. У ньому Microsoft виправила проблему з пошуком в Windows, однак разом з цим в системі з’явилися інші помилки. Як зазначає Bleeping Computer, багато з них можна виправити простим оновленням драйверів і програмного забезпечення, встановленого на ПК, проте їх занадто багато, що ускладнюється пропажею «бекапів» системи.

У Microsoft заявили, що вже в курсі проблем з оновленням системи. За словами представників корпорації, вже розпочато роботу над їх виправленням, а в середині березня слід очікувати будь-яких результатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут