Консалтингове агентство Defense Express виклало на YouTube ролик контрольного практичного заняття 54-ї механізованої бригади на одному з полігонів України, в якому показана бойова міць армії країни.

У підписі до ролика відзначається, що в даний час сухопутні війська Збройних сил України відмовилися від радянської системи перевірки готовності до бойових дій, де головним елементом був огляд, на користь практичного заняття, на якому перевіряють бійців, озброєння, техніку та взаємодію підрозділів.

Радянську традицію військових парадів агентство назвало «армійською показухою», в ході якої перш за все «оцінювався зовнішній вигляд бійців і спритність крокувати урочистим маршем під стройові пісні».

На представленому відео можна побачити, зокрема, протитанкові установки 9П148 «Конкурс», протитанкові гармати МТ-12 «Рапіра», самохідні протитанкові ракетні комплекси «Штурм-С», реактивні системи залпового вогню «Град», самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» і 2С3 «Акація».

У лютому в публікації видання «Цензор. НІ »українська реактивна система залпового вогню (РСЗВ) «Вільха», створена на основі радянської РСЗВ 9К58 «Смерч», була названа страшною зброєю, здатною на дальності в 70 кілометрів доставляти потужну осколково-фугасну бойову частину масою 250 кілограмів з точністю плюс-мінус 20 метрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут