Компанія Microsoft додасть цікаве нововведення в наступному великому оновленні операційної системи Windows 10. Про це повідомив тематичний ресурс WindowsLatest.

У весняному оновленні Windows 10 20H1 (версія 2004) графічний і текстовий редактори Paint та WordPad стануть необов’язковими. Користувачі зможуть видаляти ці програми, які були невід’ємною частиною системи починаючи з ранніх версій Windows.

Багато з функцій Windows за замовчуванням активні, але їх можна відключити через налаштування системи. У додатку «Налаштування» є спеціальний розділ для таких  функцій, які можна відключити. Серед них, нарівні зі сканерами, програвачем Windows Media Player і Internet Explorer 11, тепер з’явилися і Paint з WordPad.

Microsoft дозволить здійснювати в Windows 10 раніше немислиме

Після змін в налаштуваннях, додатки будуть відключені, пропадуть з меню «Пуск» і інших місць системи. Кожен з додатків займають на накопичувачі комп’ютера більше 6 МБ. Після необхідного перезавантаження, додатки “заморожуються”.

Microsoft дозволить здійснювати в Windows 10 раніше немислиме

Функція вже доступна в тестовій збірці 19041, яка цілком може виявитися реліз-кандидатом. Випуск Windows 10 20H1 для користувачів очікується в квітні або травні цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут