Nytt batterikoncept

Сьогодні з’явилися досить багатообіцяючі новини та подробиці щодо нового технічного дизайну акумуляторів і батарей від інженерів компанії IBM – справа в тому, що вони заявили про виявлену ними альтернативу побудови акумуляторів широкого поля використання без необхідності застосування в них важких металів. Подібні дослідження проводилися і раніше – а також проводяться на даний момент часу – але у команди інженерів IBM, судячи з усього, з’явилося готове рішення, яке, втім, поки ще продовжує проходити попередні тести і не розкривається у контексті свого хімічного складу широкої громадськості.

Проте вже відомо, що компанія говорить про заміну таких важких металів, як кадмій і нікель, велика частина яких видобувається за допомогою вельми інвазивного методу в Центральній Африці – де нерідко для цього використовується рабська і дитяча праця. З метою усунути ці проблеми і в цілому зробити сучасні акумулятори більш безпечними для світової екології, інженери IBM повідомили, що вже провели успішні експерименти з трьома новими елементами, які успішно замінюють собою зазначені важкі метали та речовини з їх домішками.

Незважаючи на те, що поки що компанія не розкриває, які саме матеріали вона відчуває, відомо, що всі вони можуть бути отримані з морської води і, за допомогою спеціальної обробки, застосовані безпосередньо в хімічній основі акумулятора. Крім того, компанія також зазначила, що новий хімічний безпечний склад дозволяє зробити акумулятори більш енергоефективними і багатофункціональними в плані свого застосування.

Так що новий технічний дизайн батарей і акумуляторів від компанії IBM справді може незабаром стати тим підходом, який переверне уявлення про те, як взагалі необхідно виготовляти подібні пристрої. Варто відзначити той факт, що раніше компанія не раз висловлювала свій інтерес у цьому напрямку, а тому навряд чи доводиться дивуватися тому, що вона так успішно справляється зі своїми завданнями і задає нові тренди в напрямку покращення акумуляторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут