Чотири найбільших американських оператора AT&T, Verizon, Sprint і T-Mobile нарешті домовилися замінити SMS на новий стандарт RCS.

Кожен з них опублікував той самий спільний прес-реліз, який оголошує про створення “спільного підприємства” під назвою “Cross-Carrier Messaging Initiative” (CCMI, ініціатива з обміну повідомленнями між операторами). Підприємство призначене для об’єднання зусиль операторів по заміні SMS стандартом обміну повідомленнями наступного покоління, включаючи запуск нового додатка для відправки текстових повідомлень з його підтримкою для телефонів на платформі Android.

Генеральний менеджер CCMI Дуг Гарленд (Doug Garland) в інтерв’ю ресурсу The Verge розповів, що новий додаток, яке вийде в наступному році, буде пропонуватися за замовчуванням для Android-телефонів, що продаються цими операторами. Воно буде підтримувати всі звичайні функції стандарту RCS, включаючи набір тексту, обмін зображеннями з високим дозволом і груповий чат. Додаток також буде сумісним з глобальним стандартом “Universal Profile” для RCS, прийнятим іншими операторами у всьому світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут