Нагадаємо, сьогодні компанія Huawei провела в Китаї прес-конференцію, яка була присвячена місцевим запуску першого складного смартфона Huawei Mate X і інших продуктів.

За кілька годин до початку заходу стало відомо про те, що представники BOE провели власну прес-конференцію та зустріч з інвесторами. На цьому заході було офіційно оголошено про те, що гнучкий екран Huawei Mate X поставляється саме силами BOE. Нагадаємо, для Xiaomi Mi Mix Alpha екран поставляє Visionox. Тобто за інноваційними екранами сьогодні йдуть не до Samsung.

В даний момент BOE є найбільшим постачальником дисплеїв в країні. Також стало відомо, що в першій половині 2019 року компанія відвантажила 10 мільйонів вигнутих OLED-панелей, зайнявши ринкову частку 18% і друге місце в світі після Smasung Display.

Варто згадати, що Huawei Mate X оснащений 8-дюймовим гнучким дисплеєм роздільною здатністю 2480×2200 пікселів з співвідношенням сторін 8:7,1. У складеному стані діагональ фронтального дисплея становить 6,6 дюйма, а заднього — 6,38 дюйма.

Презентація Huawei Mate X викликала подив, так як смартфон в підсумку виявився набагато більш дорогим, ніж очікувалося.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут