У серпні цього року компанія Huawei випустила свою операційну систему HarmonyOS, що призначені для цілого ряду пристроїв розумного будинку, телевізорів, а в перспективі і для смартфонів.

Нове дослідження вказує на те, що ринкова частка HarmonyOS в наступному році досягне 2%, що зробить її п’ятою за величиною в світі операційною системою, яка перевершує Linux. Також джерело вказує на те, що частка HONGMENG OS в Китаї досягне 0,1% до кінця цього року і 5% до кінця наступного року.

В даний час Android є провідною у світі операційної системи з ринковою часткою 39%, слідом йде Windows, яка має частку 35%. Третє місце займає Apple з iOS (13,87%). Четверте місце дісталося MacOS, ринкова частка якої становить 5,92%. В даний час Linux є п’ятою за величиною операційною системою з часткою 0,77%.

HarmonyOS в майбутньому може підтримувати широкий спектр додатків, спочатку створених під ОС Android , Linux і середу HTML5. Нова операційна система використовує фірмовий компілятор ARK від Huawei і буде підтримувати мови програмування Kotlin, Java, Javascript, C та C++.

Huawei заявила, що вона почала працювати над HarmonyOS ще в 2017 році. Версія HarmonyOS 2.0 повинна вийти в наступному році, а версія 3.0 очікується в 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут