На всіх користувачів країни 5G повинен поширитися до 2025 року. 

Австрійська компанія T-Mobile, дочірнє підприємство німецького концерну Deutsche Telekom, першої в Європі запустила комерційне використання зв’язку п’ятого покоління 5G. Про це передає інтернет-видання Кореспондент . 

Відзначається, що ексклюзивними користувачами нового формату зв’язку стали 200 абонентів компанії переважно в сільській місцевості Австрії. 

Всього зв’язок п’ятого покоління в даний час охопила 17 громад в сільській місцевості, і користувачі отримали можливість працювати в інтернеті зі швидкістю понад 100 Мб / с. 

За планом австрійської влади, всіх користувачів інтернету в Австрії планується охопити зв’язком 5G до 2025 року.

На початку березня Австрія розіграла на аукціоні перші частоти п’ятого покоління мобільного зв’язку 5G, ставши піонером по впровадженню нового стандарту телекомунікацій в Європі. 

В австрійській Службі з регулювання радіомовлення і телекомунікацій повідомляли, що покупцями частот стали найбільші мобільні оператори Австрії: A1 Telekom Austria, T-Mobile і Drei, а також чотири регіональні інтернет-компанії. Продаж частот 5G принесла австрійському регулятору € 188 млн.

Мережа п’ятого покоління характерна головним чином тим, що дозволяє збільшити швидкість доступу в інтернет майже в 10 разів. За допомогою нового стандарту мільярди пристроїв зможуть отримати можливість так званого колективного спілкування, тобто 5G об’єднає в одну мережу самоврядні машини, пристрої сфери житлово-комунального господарства та інші гаджети. Стандарт 4G для таких рішень вже не підходить. 5G – нове покоління мобільного зв’язку, продовження розвитку попередніх стандартів (GSM, 3G, 4G / LTE). 

Очікується, що масштабна комерційна експлуатація 5G почнеться після 2020 року. Рекордна швидкість передачі даних в тестових зонах мережі 5G досягала 25 Гбіт / с. Такі показники дозволяють в режимі онлайн транслювати відео в дозволі 4K (Ultra HD).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут