Сьогодні корпорація Google офіційно підтвердила, що вона погодилася виплатити 135 мільйонів доларів двом колишнім керівникам своїх підрозділів, які були звинувачені в сексуальних домаганнях. Так само, з недавно відкритого судового процесу, тепер ми знаємо, що колишньому старшому віце-президентові пошукача компанії, Аміт Сінгхалу, спочатку запропонували 45 мільйонів доларів, що в три рази більше, ніж сума, отримана ним при покиданні компанії.

Вищевказана цифра була вперше повідомлена телеканалу CNBC, який виявив нещодавно відкритий позов акціонера проти компанії. Згідно даним позовом, колишній глава підрозділу Android, Енді Рубін, як стверджується, отримав пропозицію про надання акцій на суму 150 мільйонів доларів, які він потім нібито використовував, щоб домовитися про виплату вихідної допомоги в розмірі 90 мільйонів доларів, про який ми чули раніше. Тим часом пропозиція для Сингхал на 45 мільйонів доларів було скорочено до 15 мільйонів, тому що він приєднався до конкуруючої компанії Uber. Google офіційно підтвердив все вищесказане. Новини про виплати, спочатку повідомляв New York Times в жовтні минулого року, призвели до протестів в кампусі Google в листопаді 2018 року.

Вихідна допомога Рубіна на 90 мільйонів доларів автоматично анулювало грант на акції Google в розмірі 150 мільйонів доларів, які компанія спочатку пропонувала, тому Енді не отримав ні того ні іншого. В кінцевому підсумку, в якості компенсації Енді Рубін отримав 90 мільйонів доларів, а Сингхал лише 15 мільйонів доларів, що в сумі становить 105 мільйонів доларів. Не важко здогадатися, що ця цифра – менше, ніж 135 мільйонів доларів, про які Google спочатку заявляв.

Відповідно до поданого позовом, урізані платежі були схвалені «Комітетом з розвитку та винагороді лідерів Google». Так само стверджується, що інші керівники Google, наприклад такі, як Ерік Шмідт, Сергій Брін і Ларрі Пейдж домінувати в комітеті Ради директорів, і, отже, впливати на рішення про виплату Рубіну і Сінгхалу.

У заяві керівництва корпорації Google для порталу The Verge, йдеться: «У нас є якась система серйозних наслідків для будь-якого, хто веде себе не гідно, що псує репутацію компанії Google. За останні кілька років, нами були внесені безлічі змін в наш порядок роботи, а так само ми стали більш жорстко карати людей, які ведуть себе не належно іміджу кампанії, а тим більше, якщо ці люди займають керівні посади ».

Позов акціонерів звинувачує компанію Google в порушенні своїх обов’язків, зловживанні владою, несправедливому збагаченні, а так само в «корпоративних втратах». Даний позов наполягає на проведенні судового процесу, і закликає Google надалі спочатку розібратися, перш ніж в майбутньому звинувачувати людей в сексуальних домаганнях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут