Операційна система Windows 10 може бути охарактеризована одночасно як найкращий і найгірший програмний винахід компанії Microsoft – в чималому ступені з тієї причини, що не дуже добре працює з оновленнями. Точніше, проблема з оновленнями полягає в тому, що вони виходять або занадто рідко, або мало що насправді виправляють, судячи з відгуків і статистичними звітами від користувачів. Саме з метою виправити незручне становище що створилося, фахівці Microsoft викочують нове оновлення системи, в якому буде розташована одна дуже цікава особливість і можливість, що блокує різні системні помилки системи.

Йдеться про те, щоб навчити Windows 10 можливості автоматично визначати проблемні або сумнівні оновлення або аспекти цих оновлень і усувати їх, шляхом автоматичного відкоту до попередніх. Такий підхід навряд чи можна назвати особливо унікальним, проте за своєю працездатності та ефективності він дійсно є кращим і найбільш раціональним рішенням Microsoft.

Тим більше з огляду на той факт, що раніше користувачі дійсно повідомляли про те, що їх операційна система веде себе не цілком природно і більш проблемно після застосування певних оновлень. Взагалі, звістка щодо нової незвичайної фічи було отримано в ході розбору і аналізу умовно прихованого документа Microsoft на просторах мережі, який був виявлений фахівцями інтернет-порталу Windows Latest – саме вони і представили дані про те, що в наступній версії Windows 10 буде присутній така можливість автоматичної відкатки оновлень і застосувань старих установок системи.

Варто відзначити, що незважаючи на деяку затримку у випуску такого оновлення і в цілому на певного роду проблеми, пов’язані з правильним розподілом оновлень, у Microsoft останнім часом виходить все краще і краще лагодити різні проблемні аспекти своєї операційної системи – хоча звичайно, багато користувачів б відповіли на це, що у компанії з самого початку були неправильно розставлені пріоритети в цьому відношенні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут