На Гончарівському військовому полігоні відбулася демонстрація нового бойового модуля, який встановлений на українській бойовій колісній броньованій машині «Козак-2М». Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Згурець директор інформаційно-консалтингової компанія «Defense Express». 
“Це тристоронній проект, у якому беруть участь турецька компанія Aselsan, державне Київське конструкторське бюро “Луч”, а також приватне підприємство НВО «Практика», яке є розробником та виробником бойової броньованої машини, — повідомляє Сергій Згурець. — Компанія Aselsan, у свою чергу, є розробником дистанційно керованого бойового модуля, системи управління цим модулем, а також засобів спостереження за полем бою (насамперед йдеться про тепловізор)”. За його словами, модуль може оснащуватись різними типами кулеметів, але головна його ударна сила — це вітчизняний протитанковий ракетний комплекс “Бар’єр” у виконанні зі збільшеною кількістю ракет на пусковій. Це чотири ракети РК-2С. Максимальна дальність пуску — 5 кілометрів, бронепробиття за динамічним захистом — 800 міліметрів. Також можуть застосовуватися ракети з уламково-фугасною, а також із термобаричою бойовою частиною. Система управління ракетою — лазерна, напівавтоматична. Перезарядження відбувається через люки на даху машини. Маса модуля — в межах 400 кілограмів.
Під час випробувань у день були здійснені пуски керованою протитанковою ракетою РК-2С на відстань у 1, 8 кілометри по мішені, що рухається, а також вночі на відстані у 3 кілометри по броньованій цілі, з використанням тепловізору компанії Aselsan. За пусками спостерігала закордонна військова делегація. Пуски були вдалими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут