Популярний відеохостинг YouTube минулого місяця анонсував корисну функцію поділу довгих роликів на окремі розділи. Тепер нововведення, значно спрощує навігацію по об’ємним відеоматеріалів, стало загальнодоступним, а в мережі з’явилося його докладний опис для глядачів та авторів контенту.

Анонс корисної функції відбувся в офіційному Twitter-акаунті YouTube. Представники сервісу відзначили, що розширили його можливості з урахуванням побажань аудиторії. Розробники також опублікували короткий ролик з демонстрацією оновленої системи навігації по відео.

Тепер глядачі можуть використовувати розміщені на часовій шкалі плеєра «закладки» з описом відображуваного контенту, як якщо б вони гортали книгу, користуючись змістом. Розподіл ролика на розділи не обов’язково для авторів: якщо вони не розіб’ють своє відео на глави, перемотування буде здійснюватися вперед і назад з кроком в 10 секунд. Якщо ж творець відео включить закладки, їх повинно бути не менше трьох з тривалістю кожної більше 10 секунд.

Нова функція вже доступна користувачам додатка YouTube на платформах Android і iOS, а також в деськтопной версії сервісу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут