Microsoft розповіла про те, від яких саме старих функцій їй довелося позбутися в свіжому оновленні Windows 10 May 2020 (версія 2004).

В цілому, компанії не довелося позбавляти операційну систему величезного числа різних функцій, але ті, що вона все ж “вирізала”, складно назвати життєво необхідними.

Так, мабуть, найпопулярнішою з них є Windows To Go – з її допомогою користувачі могли завантажувати Windows 10 безпосередньо з USB-накопичувача. Вперше функція дебютувала ще в Windows 8, а її офіційна підтримка тривала до Windows 10 October 2018 Update. У минулому ж році Microsoft визнала її застарілою.

Ще одним “рятуванням” можна назвати видалення вбудованих додатків Messaging і Mobile plans у всіх версіях Windows 10 – тепер вони доступні за замовчуванням лише на пристрої, в яких є підтримка мобільного зв’язку. В загашльному, рішення здається цілком логічним, так як той же додаток Messaging складно було назвати життєво необхідним після “смерті” Windows 10 Mobile.

До слова, важливою зміною в відношенні Microsoft до “компонуванні” Windows 10 є те, що тепер WordPad, Notepad і Paint є опціональними додатками, тобто тепер будь-який бажаючий може видалити їх з операційної системи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут