З середини березня українці були змушені піти на самоізоляцію через поширення коронавірусу по території країни. Експерти відзначили, що за весь час, що громадяни сиділи на карантині, вони стали частіше робити покупки онлайн і замовляти товари в онлайн-магазинах. В “Новій пошті” розповіли, звідки найчастіше приходили посилки з-за кордону. 

У прес-службі поділилися інформацією за минулий місяць, коли карантин досяг самого розпалу, пише UBR. 

Виявилося, що серед українців, як і раніше особливим попитом користується китайський сайт  Aliexpress . Минулого місяця кількість замовлень на даному сайті виросло на 28% серед клієнтів “Нової пошти”. Ці дані порівнювалися з інформацією за аналогічний період минулого року. 

Директор “Нова пошта Глобал” Юрій  Беневітскій  зазначив, що в день українці в середньому замовляють з сайту  Aliexpress близько 2,6 тонни товарів. Всі покупки українців з Китаю регулярно доставляють в Україну чартерними рейсами або поїздами. Наступний літак очікується в початку травня.   

Примітно, що в період з січня по березень поточного року “Нова пошта”  доставила  в Україну вже більше однієї тонни товарів з Китаю і США. 

На першому місці весь цей час тримається популярна у всьому світі інтернет-майданчик  AliExpress . При цьому, збільшилася не тільки кількість замовлень, а й сума середнього чека. На кінець квітня ця сума досягала $ 11,6. 

В останні дні українці частіше стали замовляти захисні засоби і товари медичного призначення, в особливості маски, респіратори, термометри та інше. 

Однак, найпопулярнішими товарами залишаються чохли для смартфонів, кабелі, зарядні пристрої, одяг, взуття, білизна, а також БАДи. 

Крім китайського інтернет-магазину  AliExpress  популярністю користуються американські сайти, а саме  iHerb ,  Ebay ,  Amazon  і 6p.m. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут