Зірка фільмів «Місія нездійсненна» Том Круз готується до наймасштабнішого проєкту за все своє життя. За даними Deadline, зараз він веде переговори з NASA і космічною компанією Ілона Маска заради зйомок першого художнього фільму в космосі.

На даний момент за фільмом не закріплена ні одна зі студій, немає ні назви, ні будь-яких інших подробиць. Відомо тільки, що майбутня картина не належить до франшизи «Місія нездійсненна», хоча для неї цілком відповідний рівень божевілля.

Невідомо і те, коли почнуться зйомки. Ймовірно, на той момент Тому вже перевалить за 60, що трапиться 3 липня 2022 року.

Том Круз взагалі давно відомий своїм ставленням до трюків. Наприклад, для фільму «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» він бігає по скляній стіні Бурдж-Халіфа – найвищої будівлі в світі:

Цей трюк команда репетирувала більше двохсот годин, а вся сцена знімалася вісім знімальних днів. Але цього Тому виявилося мало і він вирішив посидіти на найвищій точці хмарочоса без будь-якої страховки. Ще й босим для чогось:

Якщо ви не знали, то висота Бурдж-Халіфа становить 828 метрів. Чи це не божевілля?

А це відео страшно дивитися:

Тут і навантаження в кілька G при прискоренні, і вітер, що дув в обличчя зі швидкістю 300 км / год (83 метра в секунду). А тепер уявіть, що заради зйомок цієї сцени Тому довелося повторити цей трюк вісім разів, щоб зняти досить кадрів, які увійшли в наступну сцену з фільму «Місія нездійсненна: Плем’я ізгоїв»:

Мабуть, Тому все мало. І Земля для нього зовсім не межа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут