Влада США використовують геолокацію користувачів, щоб відслідковувати розповсюдження коронавірусу. Експерти з безпеки заявляють, що архів можуть використовувати і для інших цілей.

Використання геолокації мобільних телефонів для відстеження поширення коронавірусу стає все більш поширеним в США. Джерела видання Wall Street Journal повідомили, що федеральні штати і місцеві органи влади отримують дані про місцезнаходження користувачів з мобільної реклами. Анонімна інформація допомагає владі зрозуміти, де знаходяться користувачі, наскільки добре вони дотримуються вимог карантину і як вірус вплинув на роздрібну торгівлю.

Влада створить масив даних про місцеперебування користувачів з 500 міст США. Інформація проєкту Mobility Data Network буде координуватися експертами з університетів Гарварда, Джона Хопкінса, Прінстона і інших закладів.

 

Wall Street Journal відзначає, що ця інформація може бути корисна для влади, щоб відмовити людей від відвідування громадських просторів або попередити їх про небезпеку, якщо вони не дотримуються правил карантину. У той же час експерти з безпеки впевнені, що дані можна використовувати і для інших цілей. Прагнення захиститися від COVID-19 може привести до непередбачених наслідків, якщо архів збережеться і після пандемії.

Число померлих в США людей від наслідків зараження коронавірусом досягло 2 тис. осіб, повідомляє університет Джонса Хопкінса, що відслідковує подібну статистику. В цілому в США виявили 124 тис. випадків зараження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут