Компанія Google офіційно підтвердила, що щорічна конференція розробників Google I / O в цьому році проводитися не буде ні в якому форматі. Пару тижнів тому стало відомо, що через пандемію коронавіруса компанія вирішила не проводити офлайновий захід. Тоді компанія заявила, що вона вивчає «інші способи проведення заходу, щоб найкращим чином підтримувати зв’язок і продовжувати створювати співтовариство розробників».

Однак в кінці цього тижня компанія Google підтвердила, що конференція розробників Google I / O 2020 повністю скасована, вона не буде проводитися навіть в онлайні. Компанія заявила, що вона продовжить ділитися поточними новинами про розробку операційної системи Android через блоги розробників і форуми спільноти.

Варто відзначити, що на початку цього року були скасовані практично всі заплановані виставки і конференції, наприклад, Microsoft скасувала конференцію розробників Build 2020 , раніше не відбулася Mobile World Congress 2020 року, скасували виставки Photokina 2020 , а також  NAB Show 2020 , вперше за 25 років не відбудеться ігрова виставка E3 .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут