Viber – найпопулярніший месенджер в Україні, ним користуються 96% українців. що мають смартфон. Щомісяця з його допомогою українці надсилають понад 11 мільйонів повідомлень і здійснюють близько 5 мільйонів дзвінків. Ал чи використовуємо ми усі його функції?

Ми підготували 5 сервісів Viber, про які ви могли не знати, але які напевно спростять вам життя.

Мої нотатки

Згідно з дослідженням Каліфорнійського університету, людина споживає близько 34 ГБ контенту в день. В такому постійному потоці інформації ми можемо забути про деякі справи й завдання. Тому Viber запустили функцію “Мої нотатки”.

З її допомогою можна складати плани та списки справ, а також зберігати фото, відео. Їх можна знайти в окремому чаті Viber. Нотатки зручно переглядати не тільки через телефон, але і на комп’ютері, оскільки вони синхронізуються на всіх пристроях користувача.

Групові дзвінки

Viber дає змогу залишатися на зв’язку одночасно з декількома людьми не тільки за допомогою текстових повідомлень, а й через групові дзвінки. Нещодавно Viber розширив можливу кількість учасників групових аудіодзвінків до 20 осіб через потребу користувачів постійно підтримувати контакт один з одним у будь-якій точці світу.

Місцевий номер

За допомогою Viber можна завести власний локальний номер в будь-якій країні світу. Функція дає змогу забронювати номер телефону за кордоном. Так інші абоненти, які проживають в тій місцевості, зможуть дзвонити та писати вам за місцевими тарифами.

Moneytou

У грудні минулого року Україна стала другою країною у світі, де Moneytou став доступним. Це спільна розробка Viber і Mastercard, за допомогою якої будь-який користувач може надсилати гроші всередині чату додатку без необхідності вводити дані одержувача — досить, аби він був у списку контактів.

Провести транзакцію може будь-який власник банківської картки, у якого є акаунт Viber, прив’язаний до номера українського мобільного оператора. Зараз грошові операції можливі тільки всередині країни в розмірі до 14900 гривень, але надалі сервіс буде працювати і для міжнародних переказів.

Viber Out

Хоч Viber і найпопулярніший в країні, все одно залишилися ті, у кого він не встановлений. Але з ними також можна залишатися на зв’язку через додаток за допомогою послуги Viber Out. Вона дає змогу дзвонити в будь-яку країну світу на будь-який номер без страху, що на зворотному боці не встановлений Viber. Дзвінок обов’язково дійде до адресата без втрати якості зв’язку та звуку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут