У Південній Кореї стрімко зростає число зафіксованих випадків захворювання коронавірусом SARS-CoV-2. У суботу стало відомо про перший випадок зараження працівника на напівпровідниковому заводі компанії Samsung. Хворий безпосередньо не брав участі в виробничому процесі, тому підприємство продовжує роботу в звичайному режимі.

 

За інформацією Samsung , вірус SARS-CoV-2 виявлено у працівника субпідрядника компанії, який працював поруч з кафетерієм заводу на його території. Кафетерій закритий мінімум до неділі. Там проводяться роботи з дезінфекції приміщення. У той же час у хворого нібито було мало контактів з працівниками заводу. Тому підприємство продовжує працювати в колишньому режимі. Додамо, на цьому заводі на півдні від Сеула компанія випускає логіку (SoC). Раніше, наприклад, там випускали процесори для Apple iPhone.

Також в суботу Samsung оголосила, що вона повторно закрила завод з виробництва смартфонів в місті Куми. Це підприємство вже зупиняли на три дні для дезінфекційних заходів. Минулої суботи там був виявлений випадок одного зараження коронавірусом у співробітника заводу. Після дезінфекції завод в Куми повернувся в лад, але тепер зупинений знову і в компанії не готові сказати, коли його відкриють знову.

 

Крім того, можуть виникнути проблеми на іншому підприємстві Samsung в тому ж місті. У п’ятницю в першому раунді тестування вірус SARS-CoV-2 підтвердили вже у співробітника Samsung на заводі з випуску мережевого обладнання. Зараз проводиться повторне тестування, після якого може бути прийнято рішення про подальшу роботу або зупинки підприємства, де працював заражений працівник компанії.

Також в будинку на карантині по своїй волі знаходиться ще один співробітник компанії. Минулого тижня ця людина була у відрядженні на заводі Samsung в місті Сувон, де контактувала з виявленим хворим. На сьогодні в Південній Кореї підтвердили 3150 випадків зараження «Уханьським» коронавірусом, а всього десять днів тому в цій країні було виявлено тільки 80 інфікованих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут