У США помер Ларрі Теслер, програміст і творець команд для копіювання, вставки і вирізати в буфер обміну. Йому було 74 роки.

Теслер почав свою роботу в Кремнієвій долині з початку 60-х років. Він починав спеціалізуватися на інтерфейсі комп’ютерів, щоб ПК був зручнішим для звичайного користувача.

З 1973 по 1980 року програміст працював в Xerox, а придумані команди були використані в 1973-1976 під час роботи над мовою програмування Smalltalk-76.

У 1979 році відбулася зустріч Теслера зі Стівом Джобсом, коли програміста попросили провести екскурсію по Xerox PARC для співробітників Apple. Саме тоді були продемонстровані в корпоративних комп’ютерах вікна, спливаюче меню, іконки, вкладки та інші вже звичні елементи. Після побаченого, Стів Джобс переманив Ларрі Теслера в Apple.

В Apple він пропрацював до 1997 року, дійшовши до посади віце-президента. Він брав активну участь в роботі над безліччю продуктів компанії в тому числі був ПК Lisa, попередник Macintosh.

У 1997 році він пішов з Apple і створив стартап в сфері освіти, недовго працював на Amazon і Yahoo, а останні роки виступав консультантом-фрілансером.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут