З початку 2020 роки користуватися месенджером WhatsApp неможливо на смартфонах, що працюють під управлінням платформи Windows Phone від Microsoft, тому що від підтримки такої повною мірою відмовилися, в тому числі із міркувань безпеки. Здавалося б, на цьому ситуація повинна зупинитися, але ні. За наявними зараз даними, вже в недалекому майбутньому даний сервіс стане недоступний на сучасних версіях Android і iOS, на базі яких зараз до цих пір працюють сотні мільйонів електронних пристроїв, випущених кілька років тому.

Так, зокрема, вже з 1 лютого 2021 року, тобто з початку наступного року, використовувати даний месенджер на смартфонах, які працюють під управлінням Android 4.0.3 і iOS 9, а також будь-яких старіших, виявиться неможливо абсолютно ніяк. Такі зміни торкнуться десятки мільйонів чоловік, які позбудуться можливості використовувати найпопулярніший в світі сервіс для спілкування, тому що такий не буде підключатися до серверів, в зв’язку з чим виявиться неможливо навіть просто елементарно отримувати від кого-небудь повідомлення, не кажучи вже про те, щоб відправляти текстові або голосові повідомлення, спілкуватися в групових чатах, здійснювати відеодзвінки, або ж робити щось ще, в тому числі створювати резервні копії даних.

Очікується, що розробники WhatsApp самі оголосять про такі плани вже влітку нинішнього року, порекомендувавши всім користувачам мобільних пристроїв на базі таких досить сучасних ОС оновити їх до новіших, або ж купити собі новий смартфон, якщо зробити це не представляється можливим. Також, швидше за все, вже з 2021 року користуватися найпопулярнішим в світі месенджером виявиться неможливо на телефонах, що працюють під управлінням Windows 10 Mobile. Нехай така вже давно і не підтримується компанією-розробником, але мільйони людей досі активно використовують смартфони, що працюють під її управлінням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут