Влада Китаю попередили Foxconn про те, що 10 лютого їй забороняється запускати свої заводи з виробництва iPhone в зв’язку з триваючою епідемією коронавірусу, пише ресурс Nikkei Asian Review.

Місцеві органи влади, як повідомляється, стурбовані можливістю скупчення безлічі співробітників на таких заводах, як у Foxconn, через високий ризик зараження смертельно небезпечним захворюванням.

Магазини Apple в Китаї теж залишаться закритими довше, ніж спочатку очікувалося, так як Apple повідомила в п’ятницю співробітникам про рішення перенести відновлення роботи на 15 лютого. У заяві Apple відзначено, що її « головний пріоритет – це благополуччя персоналу, партнерів-постачальників і клієнтів по всьому Китаю ».

Раніше в цьому місяці компанія повідомила, що через спалах коронавірусу закриє всі свої офіційні магазини і корпоративні офіси в материковому Китаї до 9 лютого.

Агентство Reuters раніше відзначило, що будь-які додаткові затримки із запуском виробництва на заводах Foxconn нададуть значний вплив на продажі смартфонів Apple iPhone.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут