Влада Китаю попередили Foxconn про те, що 10 лютого їй забороняється запускати свої заводи з виробництва iPhone в зв’язку з триваючою епідемією коронавірусу, пише ресурс Nikkei Asian Review.

Місцеві органи влади, як повідомляється, стурбовані можливістю скупчення безлічі співробітників на таких заводах, як у Foxconn, через високий ризик зараження смертельно небезпечним захворюванням.

Магазини Apple в Китаї теж залишаться закритими довше, ніж спочатку очікувалося, так як Apple повідомила в п’ятницю співробітникам про рішення перенести відновлення роботи на 15 лютого. У заяві Apple відзначено, що її « головний пріоритет – це благополуччя персоналу, партнерів-постачальників і клієнтів по всьому Китаю ».

Раніше в цьому місяці компанія повідомила, що через спалах коронавірусу закриє всі свої офіційні магазини і корпоративні офіси в материковому Китаї до 9 лютого.

Агентство Reuters раніше відзначило, що будь-які додаткові затримки із запуском виробництва на заводах Foxconn нададуть значний вплив на продажі смартфонів Apple iPhone.

Читайте також  Apple планує випустити дешеву версію навушників AirPods Pro

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут