Міністр торгівлі США Вілбур Росс (Wilbur Ross) повідомив Bloomberg, що Уряд працює над новими правилами, спрямованими на те, щоб заборонити Huawei ще більше американських технологій.

Згідно з новою інформацією, уряд США працює над постановою, яка буде забороняти продукцію Huawei, розроблену в США і вироблену за її межами, що ще більше розширить сферу дії заборони.

Фахівці впевнені, що дана заборона за фактом ніяк не посилить національну безпеку США. В кінцевому підсумку це зашкодить Америці, послабивши конкурентну позицію американських технологічних компаній, оскільки їх зарубіжні продажі скорочуються.

Американські виробники напівпровідникових приладів підтвердили, що повна заборона на американські товари для Huawei буде контрпродуктивною, оскільки Huawei знайде заміну необхідним технологіям у неамериканських постачальників.

Інша проблема полягає в тому, що Китай може вжити відповідних заходів, закривши весь китайський ринок для американських компаній. Китайський ринок є найбільшим у світі і в даний час активно використовується Apple та іншими виробниками.

Повідомляється, що нові правила будуть озвучені урядом США найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут