Історія за участю компанії Apple, американськими правоохоронними органами і двома смартфонами iPhone, які належали терористові, отримала подальший розвиток.

Фахівці стверджують, що влада США цілком можуть звернутися до хакерам або, як їх іноді називають, експертів з безпеки, які використовують ряд вразливостей для розблокування смартфонів і отримання всіх необхідних даних.

Відомий хакер iPhone Уїлл Страфач (Will Strafach), який очолює компанію Guardian Firewall, спеціалізується на безпеці користувальницьких даних, заявив, що з цим завданням він може впоратися.

“iPhone 5 і iPhone 7? Безумовно їх можна розблокувати. Я б не сказав, що це завдання з розряду «раз плюнути», але це не суперсложно”, – Уїлл Страфач.

6 грудня Мохаммед Саїд Альшамрани (Mohammed Saeed Alshamrani) здійснив теракт на військово-морській базі у Флориді. У бойовика було два телефони, iPhone 5 і iPhone 7, які вийшли в 2012 і 2016 роках відповідно. Після загибелі Аршамрані ФБР намагається отримати доступ до заблокованих смартфонів. Apple на відповідне прохання відповіла відмовою, стверджуючи, що для компанії вкрай важливою є недоторканність приватного життя своїх клієнтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут