Twitter заборонив використання анімованих PNG-файлів (APNG) після того, як тролі зламали сторінку Фонду епілепсії в минулому місяці, щоб відправляти потенційно шкідливі зображення схильним до нападів користувачам.

Компанія каже, що недавно виявила помилку, яка дозволяла користувачам додавати кілька анімованих зображень, обходячи захист Twitter від автозапуску відео-файлів.

На своїй офіційній сторінці компанія висловила таку думку: «Ми хочемо, щоб у кожного був безпечний досвід використання нашого сервісу. APNG-файли весело використовувати, але вони не враховують налаштування автозапуску файлу, тому ми прибираємо можливість додавати їх в Twitter-стрічку. Це зроблено для безпеки людей, чутливих до різких рухів і нерівних зображень, в тому числі хворих на епілепсію».

Twitter також зазначив, що файли APNG використовують велику кількість даних, і в деяких обставинах можуть викликати збої в роботі додатків.

Користувачі все ще зможуть додавати анімовані зображення у свій твіт, правда, доведеться використовувати старий-добрий формат GIF.

Щоб компенсувати втрату функціональності APNG-файлів, Twitter говорить, що в компанії працюють над додаванням «альтернативного тексту» в GIF-файли, що допоможе зробити зображення більш доступними для людей, котрі краще сприймають текстову інформацію.

Цей крок, ймовірно, не зробить Twitter повністю безпечним для людей з чутливим сприйняттям, бо тролі в минулому використовували і GIF-файли. Однак факт того, що Twitter приймає такі різкі рішення, точно вартує похвали.

Джерело: The Verge

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут