Палата представників США прийняла законопроект, який не дозволить уряду використовувати кошти для допомоги операторам у придбанні телекомунікаційного обладнання Huawei.

Поряд з цим Інше обладнання, яке становить загрозу національній безпеці, також заборонено відповідно до проекту “Закону Про захищені і надійні мережі зв’язку”.

Коментуючи це, Френк Паллоне-молодший (Frank Pallone Jr.), голова комітету з енергетики і торгівлі, представники Грег Уолден (Greg Walden), Доріс Мацуї (Doris Matsui) і Бретт Гатрі (Brett Guthrie), сказали, що цей крок має вирішальне значення для захисту американських бездротових мереж від «шкідливого іноземного втручання».

Френк Паллоне-молодший додав, що “такі компанії, як Huawei та її підрозділи, становлять серйозну загрозу для комерційних інтересів та інтересів безпеки Америки, оскільки багато постачальників послуг зв’язку в значній мірі покладаються на своє обладнання”.

Тепер за цей законопроект має проголосувати Сенат. Практично ніхто не сумнівається, що він буде затверджений. Після чого Федеральна комісія по зв’язку не надаватиме кошти операторам для придбання обладнання у Huawei. Також у тексті документа йдеться, що уряд допоможе дрібним операторам знищити будь-яку «підозріле мережеве обладнання».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут