Соціальна мережа Instagram інформувала про оновлення правил реєстрації, згідно з якими користувач в більшості країн повинен мати вiк не менше 13 років. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, поширеному 4 грудня.

“З сьогоднішнього дня ми станемо запитувати дату народження при створенні аккаунта в Instagram. Згідно з правилами користування, в більшості країн користувач повинен бути не молодше 13 років. Уточнення цих даних допоможе запобігти використанню додатка неповнолітніми “, – відзначили в Instagram.

У компанії пояснили, що такий захід є необхідним для забезпечення безпеки молодих людей. Інформація про дату народження не буде доступна іншим користувачам соцмережі.

Також в прес-службі зазначили, що при синхронізації акаунтів Instagram і Facebook соціальна мережа визначить вік користувача відповідно до настройками останнього.

Крім того, в компанії повідомили про нововведення, які стосуються особистих повідомлень. Найближчим часом в Instagram планують ввести функцію блокування повідомлень від людей, на яких користувачі не підписані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут