Уряд США може посилити заходи щодо запобігання поставок іноземних технологій китайської компанії Huawei. Про це повідомило авторитетне видання Reuters з посиланням на два анонімних обізнаних джерела.

Відзначається, що американська влада розчарована відсутністю помітного результату від попадання найбільшого в світі виробника телекомунікаційного обладнання в чорний список США. Міністерство торгівлі США додало Huawei Technologies в торговий чорний список в травні 2019 року, посилаючись на інтереси національної безпеки.

Проте, у відповідності з поточним регулюванням, ключові зарубіжні партнери все ще можуть вести справи з Huawei, незважаючи на вимоги США. Наприклад, британська Arm продовжує вести справи з Huawei HiSilicon.

Адміністрація президента Трампа зараз обговорює можливі зміни у двох ключових принципи, які дозволять розширити вплив США і припинити іноземні поставки для Huawei. Це робиться незважаючи на недавню чергову відстрочку в санкціях і спроби знайти вихід з затягається торговельної війни з Китаєм.

Нововведення дозволять американській владі регулювати продажу деяких створених за межами США компонентів, таких як стандартні телефонні чіпи, а також технологій і програмного забезпечення.

Йдеться про правовий принцип De minimis (з лат. — «Закон не піклується про дрібниці») і так званому правилі Direct Product Rule. Як пояснює Reuters, перший принцип диктує, чи може використання американської інтелектуальної власності в іноземних продуктах дати владі США право блокувати експорт. Друге правило дозволяє американським законодавством регулювати вироблені за кордоном товари, які засновані на американських технологіях або програмному забезпеченні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут