Компанія Huawei розширює свою діяльність в Бразилії, запускаючи нові смартфони та інші продукти. Так, нещодавно в регіоні були представлені бездротові навушники FreeBuds Lite.

Однак у соціальних мережах намітився рух у зворотному напрямку, принаймні, у Twitter. Користувачі соціального новинного ресурсу Reddit звернули увагу на дивну поведінку бразильського аккаунта Huawei Mobile, випустив ряд провокаційних повідомлень на честь «Чорної п’ятниці» з образами на адресу Apple і користувачів. Як виявилося, аккаунт був зламаний якимись хакерами.

Наприклад, аккаунт Huawei Mobile Brazil написав “Привіт, Apple” і “Ми — кращі”, прикрасивши повідомлення ненормативною лексикою і використовуючи відверто образливий тон. Потім на сторінці написали, що користувачі в країні занадто бідні, щоб купувати продукти Huawei, а також «даєш комунізм».

Читайте також  Летние автошины: на какие показатели обращать внимание?

Ситуація незабаром вирішилася — компанія вибачилася перед читачами і пообіцяла покарати хакерів. Huawei збирається розслідувати інцидент і пообіцяла, що в Бразилії будуть справжні хороші знижки до «Чорної п’ятниці».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут