Соціальна мережа TikTok і компанія Apple відмовилися давати свідчення Конгресу США про свої зв’язки з Китаєм. Слухання у вівторок призначається для вивчення взаємин американської технологічної індустрії з Китаєм і з’ясування, чи є в результаті проблеми з національною безпекою.

TikTok заявила, що не може відправити відповідного делегата “в короткі терміни”, але має намір “продуктивно працювати” з Конгресом. Apple просто відмовилася від коментарів.

“Я запросив представників Apple і TikTok у вівторок дати свідчення про їхній бізнес в Китаї і пов’язані з ним ризики для американських споживачів. Поки вони обидві відмовляються. Їм є що приховувати?”- коментує ситуацію сенатор-республіканець Джош Хоулі, який організував ці слухання.

Неясно, які ще компанії були запрошені для дачі показань і чи були такі взагалі. В інтерв’ю новинному сайту Axios Хоулі підкреслив, що не довіряє жодному з технологічних гігантів. Раніше в Twitter він критикував Apple за видалення смайликів з тайванським прапором в Гонконзі і за заборону додатків для відстеження поліції, яку використовували Гонконгські протестуючі.

Минулого тижня повідомлялося, що TikTok проходить перевірку національної безпеки при покупці додатка Musical.ly. Його материнська компанія, ByteDance, купила Musical.ly за 1 млрд доларів (773 млн фунтів) в 2017 році. У відкритому листі два високопоставлених американських політика назвали TikTok “потенційною загрозою, яку ми не можемо ігнорувати”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут