Два роки тому пройшов перший в історії бій величезних керованих людиноподібних роботів. Тоді на арені зійшлися американський робот Megabots і японський гігант Suidobashi Heavy Industry.

Щоправда, бій вийшов далеко не такий видовищний, як хотілося б, та й, судячи з усього, цей бій так і залишився єдиним у своєму роді.

То як наслідок, чи то з інших причин, але компанія MegaBots оголосила себе банкрутом і вирішила виставити свого робота, який, до речі, тоді переміг, на продаж. Але не в звичайному форматі, а на аукціон eBay з початковою ставкою в 1 долар.

І ось сьогодні вночі аукціон завершився. У підсумку робот пішов з молотка за 170 000 доларів, а це 4,2 млн грн! Самі творці стверджують, що гігант обійшовся їм в 2,5 млн доларів.

Eagle Prime (так називають робота) важить 15 тонн і оснащений двигуном LS3 V8 потужністю 430 к.с. Висота робота — 4,9 м.

Що цікаво, творці робота описали чимало особливостей свого дітища. Наприклад, він дуже погано пересувається по бруду, йому потрібні спеціальні гусениці, яке обійдуться новому власникові приблизно в 7 000 доларів (173,3 тис грн.), а ще в його великий гідравлічній системі в процесі роботи витоки виникають приблизно кожні 4 години.

Разом з роботом новий власник отримає контейнер з запасними частинами, додатковими насадками на зброю та іншими корисними речами.

А ще компанія стверджує, що новий власник зможе заробляти на роботі від 7000 до 150 000 доларів за одне шоу. Правда, перевезення обійдеться в 4000-35000 доларів.

Найцікавіше в цій історії те, що, судячи за даними eBay придбав робота користувач з Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут